Урочистості з нагоди Дня Незалежності України та районного свята "Обжинки - 2013"

       Урочистості з нагоди відзначення головного свята нашої держави та районного свята «Обжинки – 2013» відбулись 21 серпня в районному парку культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка.

      Програма заходів розпочалась на шкільному стадіоні, де територіальними громадами району були представлені виставки експозицій у формі вулиць «Обжинкова», «Коровайна», «Дарів», «Медова», «Майстрів».

      Після чого відбувся святковий концерт «Мій край – перлина України, Оратів - часточка її», під час якого прозвучали виступи голови райдержадміністрації Г.Кириленко, голови районної Ради В.Токарчука, Оратівського селищного голови І.Барського.

       Голова районної  Ради Володимир  Петрович зазначив, що хліборобську працю відчув, як кажуть, на дотик, а не з чуток. Тому й ціну людської праці на землі знає. Висловивши щиру подяку землеробам за їх нелегкий труд, Володимир  Петрович звернув увагу на робочі моменти — організаційні методи господарювання, суть яких не лише в отриманні прибутків, а й в активній участі господарників в громадському житті поселення, налагодженні соціальної сфери тощо. Виразив вдячність і на адресу організаторів свята. Щастя, здоров’я, натхнення на трудові майбутні здобутки побажав він винуватцям урочистостей.

           На виконання доручень Президента України щодо забезпечення продовольчої безпеки та незалежності регіону проводиться відповідна робота. У тваринницькій галузі іде поступове  нарощення поголів’я тварин.  Завдяки цьому досягнуто  позитивної динаміки росту. Так, поголів’я ВРХ з початку року збільшилося на 149 голів і становить 3458 голів.

      З рук перших осіб району кращі працівники Оратівського краю отримали Свідоцтва про занесення на районну Дошку пошани та Почесні грамоти.

      Від зібрання до пам’ятників Т.Г.Шевченку та загиблим воїнам цього дня покладені корзини з квітами.