Урочистості з нагоди Дня вчителя

  День вчителя  дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була вдячна своїм вчителям. Слово вчителя завжди є святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро рясніє сходами яскравих особистостей, які прославляють свою державу.

  5 жовтня у залі районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя.

  Із вітальними словами до освітян району звернулися голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови РДА Людмила Поліщук, селищний голова Оратівської ОТГ Ігор Барський, начальник відділу освіти РДА Федір Барановський, голова районного комітету профспілок працівників освіти Майя Дубінецька, начальник відділу освіти та культури ОТГ Надія Латюк. Виступаючі висловили вдячність педагогам за невтомну працю, високу відповідальність і професіоналізм, за те, що славлять район вагомими здобутками та переконливими успіхами у навчанні та вихованні дітей.

  Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблого на Сході земляка Ярослава Дашкевича, якому в цей день виповнилося б 23 роки.

  Кращі працівники галузі отримали Грамоти та Подяки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районних державної адміністрації та Ради.

  Урочистості та святковості додали концертні виступи працівників культури району.