Весняні турботи у селах району

  14 березня голова районної Ради Галина Лошак здійснила робочу поїздку до Човновицької, Новоживотівської та Якимівської територіальних громад з метою ознайомлення санітарного стану територій сіл.

  У Човновиці розпочали прибирання біля приміщень працівники сільської ради. До них долучилися трудові колективи  школи та Будинку культури. Голова Ради відмітила активність у цій роботі працівників ФАПу, який вона відвідала. Разом з тим, Галина Василівна побувала у сільсьгосппідприємстві  “ТАК – Агро”, що вже провело заходи  з благоустрою території. При зустрічі із Олексієм Клековкіним, керівником даного підприємства,  голова Ради подякувала йому за проявлену турботу та допомогу щодо заміни вікон (на  суму 15 тис. грн.) у приміщенні сільської ради. У темах розмови звучала проблема ремонту даху приміщення ФАПу, на що очільник підприємства обіцяв посприяти у  її вирішенні.

  Проведені необхідні роботи з благоустрою у територіальній громаді с.Новоживотів: прибрано біля приміщень соціальної сфери, почищені зарослі кущів узбіч, впорядковані вулиці села.

   Можливо,  така  активна  робота  з  благоустрою  проводиться   з тієї причини, що територіальні громади сіл Човновиця та Новоживотів очолюють жінки?!