Відбулась 17 сесія районної Ради

  25 квітня 2017 року відбулася 17 сесія Оратівської районної Ради 7 скликання, скликана головою районної Ради Галиною Лошак.

  У роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, селищний, сільські голови, начальники управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

  Усі 23 питання порядку денного сесії попередньо обговорені і погоджені на засіданні президії районної Ради 21 квітня цього року.

  Після інформації голови районної Ради про роботу у міжсесійний період депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Зокрема, про виконання програми зайнятості населення Оратівського району проінформував Прокопчук В.І., директор районного центру зайнятості. Далі депутати підтримали зміни до районної цільової соціальної програми «Турбота» (Куліда Ж.О., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації) та до програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони в Оратівському районі (Волинець В.П., начальник Оратівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області).

  Заслухавши повідомлення Марчука М.В., начальника фінансового управління райдержадміністрації, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал поточного року. Після цього депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2017 рік, напрацьовані фінансовим управлінням райдержадміністрації і погоджені у постійній комісії районної Ради з питань економічного розвитку і бюджету (голова комісії Г.В. Кириленко). Кошти вільного залишку районного бюджету першочергово спрямовані на оплату праці бюджетників, на медикаменти, на оздоровлення і відпочинок дітей тощо.

  Далі депутати ухвалили рішення з комунальних питань. Зокрема, надали дозвіл на передачу у користування Стрижаківській сільській раді частини приміщення Синарської філії ЗОШ смт Оратів для розміщення дитсадка. Також затвердили зміни до статуту районного краєзнавчого музею і погодили списання майна ЦРЛ. Депутати ухвалили рішення про згоду на прийняття із державної до районної комунальної власності будівлі спортивного комплексу. Заслухавши Садика М.І. депутати погодили його призначення головним лікарем ЦРЛ шляхом укладення контракту на три роки.

  Далі депутати розглянули блок питань щодо землекористування. Зокрема, затверджено вісім технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території району.

  Детально за участю Юшківецького сільського голови, і Гнатюк Л.А., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) обговорювалося питання про дозвіл на перебування жительки с.Юшківці Рублівської Л.Л. у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У результаті депутати вирішили зняти питання з розгляду для вивчення ситуації більш детально.

  У зв’язку з вибуттям депутата Дрогомерецького М.Д. депутати обрали Петлюра І.Г. до складу постійної комісії районної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення, роботи з ветеранами та до лічильної комісії районної Ради.

  Погодившись із висновками постійної комісії районної Ради з питань економічного розвитку і бюджету було вирішено зняти з контролю ряд рішень районної Ради. А на завершення депутати затвердили розпорядження голови райдержадміністрації і районної Ради, видані у міжсесійний період.

  У пленарному засіданні 17 сесії районної Ради 7 скликання взяли участь дев’ятнадцять із двадцяти восьми депутатів районної Ради.