Відбулась 39 сесія районної Ради 7 скликання

11 квітня відбулося засідання 39 сесії районної Ради під керівництвом голови Ради Галини Лошак за участю районних депутатів, голови та заступників голови РДА, керівників структурних підрозділів РДА, працівників виконавчого апарату районної Ради, представників ЗМІ.

  Депутатами було розглянуто та ухвалено рішення з  таких питань порядку денного засідання сесії:

 Про звіт голови райдержадміністрації про здійснення делегованих районною Радою      повноважень за підсумками 2018 року.

Про стан законності та правопорядку на території Оратівського району та результати      діяльності Немирівської місцевої прокуратури у 2018 році.

Про цільову програму мобілізаційної підготовки та забезпечення заходів, пов’язаних із    виконаннямвійськовогообов’язку, в Оратівськомурайоні на 2019-2020 роки.

Про хід виконання районної цільової програми «Молодь Оратівщини» на 2016-2020 роки.

Про стан розвитку фізичної культури і спорту в районі у 2018 році у рамках реалізації   програми розвитку фізичної культури і спорту в Оратівському районі на 2018-2020 роки.

Про хід впровадження заходів з енергозбереження в Оратівському районі відповідно до     районних програм.

Про програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування   державного значення Р-17 Біла Церква - Тетіїв - Липовець - Гуменне та місцевого     значення, які проходять по території Оратівського району на 2019-2020 роки. 

Про хід виконання програми розвитку архівної справи та збереження архівних фондів       комунальної установи «Оратівський районний трудовий архів» на 2017-2019 роки.

Про хід реалізації районної цільової програми підтримки комунального закладу     «Оратівська районна соціальна аптека» на 2017-2019 роки.

Про забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делего-ваних повноважень.

Про зміни до рішення 37 сесії районної Ради 7 скликання від 21.12.2018 «Про районний       бюджет на 2019 рік».

Про зміни до програми підтримки районних засобів масової інформації, забезпечення по-      інформованості населення району на 2016-2020 роки.

Про зміни до районної програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’ягромадян» на 2016-2020 роки.

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства       «Оратівська центральна районна лікарня» Оратівської районної Ради.

 Про зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Оратівська центральна районна лікарня» Оратівської районної Ради.

Про зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Оратівський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оратівської районної Ради.

Про зміни у структурі і штатній чисельності комунального некомерційного підприємства      «Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оратівської       районної Ради.                                                                                                                              

 Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна із ФОП  Колосенко Т.С.

 Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна із ФОП  Процюком О.П.

 Про зміни до рішення 11 позачергової сесії 6 скликання від 5 січня 2012 року «Пропорядок списання майна бюджетних установ».

 Про списання основних засобів.

 Про зміни до Положення про порядок використання фонду депутатів районної Ради.

 Про участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

 Про звернення депутатів Оратівської селищної Ради.                                                                            

 Про затвердження розпоряджень.