Відбулася 10 сесія районної Ради

  4 листопада голова районної Ради Галина Лошак провела чергове 10 пленарне засідання районного депутатського корпусу. У роботі сесії взяли участь перший заступник та  заступник голови райдержадміністрації, керівники підвідомчих та районних установ та організацій, селищний, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної Ради, представники районних ЗМІ.

  Сесія розпочалася із звіту голови районної Ради в міжсесійний період.

  Загалом на порядок денний сесії було винесено 21 питання. Депутати заслухали звіт начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Сергія Несварливого про хід виконання економічних і соціальних завдань щодо забезпечення стратегії розвитку Оратівського району.

  Про виконання єдиної комплексної правоохоронної програми Оратівського району доповів начальник Оратівського відділення поліції Гайсинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олександр Сомик. Він наголосив на тому, що реалізація Програми здійснюється шляхом фінансування визначених заходів із державного та місцевого бюджетів. Це дозволяє правоохоронним органам, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування здійснювати заходи щодо профілактики правопорушень та усунення причин, що зумовили їх вчинення, створювати у районі належні умови для діяльності правоохоронних органів. У 2015 році на реалізацію заходів програми з районного бюджету профінансовано 60 тис.грн. Начальник відділення поліції звернувся до депутатів з пропозицією збільшити обсяг фінансування заходів із запланованих 50 тис.грн. до 80 тис.грн. Народні обранці підтримали дану пропозицію.

 Начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Барановський повідомив про забезпечення реалізації делегованих повноважень щодо розвитку освіти у районі. Також ним було проінформовано депутатів про виконання заходів районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Марчук проінформував про стан виконання районного бюджету поточного року. Депутатами було внесено зміни до рішення районної Ради 7 скликання від 30.12 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами).

  Окрім того, депутати затвердили ряд майнових та земельних питань, що попередньо були погоджені на засіданнях постійних комісій.

  З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.