Відбулася 20 позачергова сесія районної Ради 7 скликання

  13 липня відбулось засідання 20 позачергової сесії районної Ради 7 скликання. Вів засідання заступник голови районної Ради Олег Чугункін. У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної Ради, перший заступник голови РДА, керівники структурних підрозділів РДА, представники окремих установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної Ради та представники ЗМІ.

  Районна Рада оперативно приступила до розгляду питань порядку денного, першим з яких було питання про хід виконання заходів Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони в Оратівському районі.

  Також депутати прийняли Районну комплексну програму мобілізації зусиль Оратівського відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Вінницькій області, органів місцевого самоврядування, інших районних служб по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2017-2012 роки. Метою даної Програми є створення нових технологій податкової діяльності, які базуватимуться на використанні сучасної комп’ютерної техніки для створення бази, яка дозволить систематично і широко використовувати внутрішню і зовнішню інформацію для планування і виконання функцій щодо контролю за сплатою податків і зборів, аудиту, ефективної боротьби з ухиленням від сплати податків і скорочення розмірів тіньової економіки.

  Було внесено зміни до районної цільової соціальної програми “Турбота”.

  При розгляді четвертого питання порядку денного засідання сесії “Про зміни до районної програми “Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я громадян” депутати з метою заохочення молодих лікарів працювати у сільській місцевості вирішили передбачити у районній казні 400,0 тис.грн. для придбання житла.

  Рішенням районних депутатів звільнено від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) жителів району, а саме: Лозову Н.Т, Лозового І.Є, Прокопчук Н.М., Прокопчука М.В.

  Також надано дозвіл ФОП Процюку О.П. на проведення ремонтних робіт в орендованому приміщенні.

  При розгляді останнього питання про закриття загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Підвисоке було прийнято рішення про припинення діяльності даного закладу шляхом ліквідації з тієї причини, що функціонування школи є економічно недоцільним та процес навчання є неефективним, так як кількість учнів складає 25 дітей, до того ж потрібно капітально ремонтувати дах та котли опалення у приміщенні.

  Районні депутати запропонували начальнику відділу освіти РДА напрацювати перспективний план оптимізації навчальний закладів.