Відбулася 24 сесія районної Ради 7 скликання

  24 листопада відбулося засідання 24 сесії районної Ради 7 скликання. Із 28 районних обранців прибули та зареєструвалися 19.

  У роботі сесії взяли участь заступник голови РДА, керівники структурних підрозділів РДА та районних установ, організацій, селищний, сільський голови, виконавчий апарат районної Ради, представники ЗМІ.

  На початку сесійного засідання хвилиною мовчання було вшановано жертви Голодомору в Україні.

  Районна Рада оперативно розглянула та затвердила питання порядку денного:

 1. Про хід  виконання програми з підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для потреб сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району.
 2. Про зміни до районної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.
 3. Про зміни до рішення 12 сесії районної Ради 7 скликання від 23.12.2016 “Про районний бюджет на 2017 рік” (зі змінами).
 4. Про структуру і штатну чисельність Оратівської дитячо-юнацької спортивної школи.
 5. Про оренду приміщень установами та організаціями.
 6. Про дозвіл на оренду приміщень Оратівської центральної районної лікарні.
 7. Про контракт із Антонець Т.П.
 8. Про контракт із Ліванською Т.В.
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Зарудянської сільської ради, які надаються в оренду Зрубовенку А.А.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Зарудянської сільської ради, які надаються в оренду СФГ “Валентина”.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Скоморошківської сільської ради, що перебувають в оренді Процюка О.О.
 12. Про дозвіл на перебування громадян у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 13. Про присвоєння чергового рангу Лошак Г.В.
 14. Про присвоєння чергового рангу Чугункіну О.П.
 15. Про затвердження розпоряджень.