Відбулася 9 сесія районної Ради 7 скликання

  2 вересня відбулась пленарне засідання 9 сесії районної Ради 7 скликання, яке проводила голова районної Ради Галина Лошак. У роботі засідання сесії взяли участь депутати районної Ради, перший заступник голови райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної Ради, представники районних ЗМІ.

  Депутати затвердили порядок денний і розглянули та прийняли рішення із 7 питань. На початку засідання сесії  головний спеціаліст із мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Покотинська Наталія надала інформацію про реалізацію заходів програми забезпечення мобілізаційної підготовки, проведення часткової мобілізації на території Оратівського району. Зокрема, було зазначено, що  виконання визначених Програмою заходів дає можливість вирішити питання мобілізації військовозобов’язаних до Збройних Сил України, ведення військового обліку, медичного огляду громадян, призову на військову службу під час мобілізації, відправлення призовників до збірного пункту тощо. Фінансування програми здійснюється за рахунок районного, селищного, сільських бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством. У ході реалізації заходів програми для початку роботи діяльності районного, військового комісаріату за сприяння Ради сільгосптоваровиробників Оратівського району, підприємств, організацій приватної форми власності визначено приміщення та укладено договір оренди, надано допомогу у забезпеченні засобами зв’язку, оргтехнікою, меблями, канцелярським приладдям, пально-мастильними матеріалами, твердопаливним котлом.  Для виконання запланованих заходів Програми з районного та місцевих бюджетів передбачено та профінансовано видатки в обсязі 80,000 тис.грн.

  На сесії також розглянуто і прийнято Програму безоплатної правової допомоги населенню Оратівського району на 2016-2017 роки, яка передбачає створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги жителям району.

  Депутатами внесено зміни до рішення 3 сесії районної Ради 7 скликання від 30.12.2015  “Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами). Згідно з внесеними змінами збільшено видатки загального фонду районного бюджету для Центральної районної лікарні на 19,000 для придбання медикаментів, із них 5,000 тис.грн. – на виконання районної програми військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України; 30,000 тис.грн. для придбання медикаментів Центром первинної медичної (медико-санітарної) допомоги; 27,500 тис.грн. для передачі управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на виконання районної програми “Мобільний соціальний офіс”. Збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету відділу освіти райдержадміністрації на 250,000 тис.грн. для придбання шкільних автобусів.

  Окрім того, народні обранці розглянули і затвердили такі питання:

  • про зміни до Статуту Оратівського районного будинку культури;
  • про контракт із Кириленко О.П.;
  • про контракт із Прилуцьким І.І..;
  • про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Якимівської сільської ради, що перебувають у користуванні Бурхана Є.М.