Відбулася дванадцята сесія районної Ради

23 грудня  відбулася позачергова дванадцята сесія районної Ради під головуванням  очільника районної Ради Галини Лошак. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної Ради,  заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Під час засідання сесії депутатами були розглянуті та затверджені такі питання:

1. Про цільову програму мобілізаційної підготовки та забезпечення заходів, пов’язаних ізвиконанням військового обов’язку, в Оратівському районі на 2017-2018 роки.

2. Про програму розвитку архівної справи та збереження архівних фондів комунальноїустанови «Оратівський районний трудовий архів» на 2017-2019 роки.

3. Про зміни до рішення 3 сесії районної Ради 7 скликання від 30.12.2015 «Про районний бюджет на 2016 рік» (зі змінами).

4. Про районний бюджет на 2017 рік.

5. Про реалізацію районної цільової соціальної програми «Турбота» на період до 2020 року.

6. Про реалізацію районної програми військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України.

7. Про хід виконання районної цільової програми роботи з обдарованими дітьми та молоддюна 2013-2017 роки.

8. Про реалізацію комплексної програми розвитку культури та духовного відродження в  Оратівському районі.

9. Про контракт із Ліванською Т.В.

10. Про контракт із Нагорною В.А.

11. Про контракт із Василенко О.Є.

12. Про дозвіл на оренду приміщень Оратівської центральної районної лікарні.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду на території Балабанівської сільської ради з метою продажу праваоренди для рибогосподарських потреб.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Підвисоцької сільської ради, що надається в оренду Іщуку О.Д.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Скоморошківської сільської ради, що перебуває в оренді

16. Про план роботи районної Ради на 2017 рік.

17. Про затвердження розпоряджень.