Відбулася позачергова 34 сесія районної Ради 7 скликання

  23 жовтня відбулася позачергова 34 сесія районної Ради 7 скликання під головування очільниці районного місцевого самоврядування Галини Лошак. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної Ради, голова та заступники голови РДА, начальники управлінь, відддів та служб РДА, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної Ради, представники ЗМІ.

  Сесійному засіданню передувало засідання президії районної Ради, під час якого члени президії ознайомились та погодили питання, що попередньо опрацьовані постійними комісіями.

  Згідно з порядком денним депутати розглянули та обговорили 20 питань.

  Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Сергій Несварливий проінформував про виконання програми соціально-економічного розвитку Оратівського району та забезпечення його стратегічного розвитку.

  Про дотримання законності та забезпечення охорони громадського порядку відповідно до єдиної комплексної правоохоронної програми Оратівського району доповів начальник Оратівського відділення поліції Гайсинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергій Предоляк.

  Про хід виконання програми з підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для потреб сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району повідомив Олег Галушка, головний лікар КНП «Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

  Бюджетні питання , а саме: про стан виконання районного бюджету поточного року; про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року; про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами) інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Марчук.

Також депутати обговорили такі питання:                                                                                                                                                          

 • Про районну програму забезпечення виконання рішення суду на 2018 рік.
 • Про зміни до районної цільової соціальної програми «Турбота».
 • Про зміни до програми забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018-2019 роки.
 • Про дозвіл відділу освіти райдержадміністрації бути орендодавцем майна спільної власності територіальних громад району.
 • Про передачу майна у комунальну власність Скоморошківської територіальної громади.
 •  Про розірвання договорів оренди, укладених із ФОП Паламарчуком С.О.
 • Про структуру і штатну чисельність працівників у галузі освіти Оратівського району.
 • Про зміни у структурі і штатній чисельності районного центру первинної медико-санітарної допомоги.         
 • Про надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Оратів Оратівського району Вінницької області.
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території  Чагівської сільської ради, яка надається в оренду ТОВ «Оратів-м’ясо».
 •  Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Оратівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги».
 • Про делегування повноважень Новоживотівській сільській раді.
 • Про затвердження розпоряджень.

У ході цієї сесії депутати прийняли і затвердили Звернення депутатів Оратівської районної Ради 7 скликання до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-Міністра України  Гройсмана В.Б. щодо фінансування фельдшерських пунктів.

У результаті своєї роботи депутати ухвалили пректи рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.