Відбулись збори у Кожанці

  27 березня відбулись збори громадян у Кожанці. У місцевому клубі зібрались жителі села, щоб обговорити наболілі проблемні питання та намітити нові перспективи.

  У заході взяли участь голова районної Ради Галина Лошак, депутат районної Ради Олександр Шевчук, сімейний лікар ЦПМСД Микола Коберник.

  Перед громадою звітував сільський голова Євгеній нагорний, інформуючи про соціально-економічний розвиток села у 2017 році. Серед конкретних справ Євгеній Степанович назвав, зокрема, проведення ремонту із заміною вікон і дверей та придбання музичної апаратури для сільського клубу, реконструкція вулиці Шкільна та ремонт обрядової кімнати (кошти “Агробуд”) та інше.

  Нині, серед сільських робіт, проходить реконструкція місцевої церкви, перекриття даху приміщення. У цих заходах активним  учасником є  місцеве підприємство “Агробуд”, керівник якого Олександр Шевчук. Жителі села щиро дякували Олександру Петровичу за небайдужість до проведення ремонту церковного приміщення та життєдіяльності села.

  У свою чергу, Олександр Шевчук звертався і до жителів села. Проінформував їх про зміни у орендній платі та про плани співпраці із орендарями щодо подальшої підтримки соціального розвитку Кожанської громади.

  Дільничний інспектор поліції Віталій Жулинський повідомив про криміногенну ситуацію в районі, і, зокрема, у Кожанці. Провів роз’яснювальну роботу щодо запобігання випадків крадіжок та шахрайства.

  Сімейний лікар Микола Коберник ознайомив присутніх про основні етапи та заходи медичної реформи. У цьому він мав підтримку у роз’ясненні  даного питання від представників районного місцевого самоврядування:  Галини Лошак та Олександра Шевчука.

   Під час зборів було окреслено плани роботи на поточний рік, основні із них: ремонт доріг, реконструкція алеї пам’яті, ремонт приміщення сільського клубу та інші.