Відбулися загальні збори жителів Сабарівки

  23 січня відбулися загальні збори громадян у селі Сабарівка, участь в яких взяли голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук, депутат районної Ради Володимир Шевчук,  керуючий справами виконавчого апарату Галина Колонюк, представники від сільськогосподарських формувань, що орендують землі на території Сабарівської сільської ради, громада села.

  Присутні заслухали звіт сільського голови Петра Шевчука про роботу за 2018 рік. У своєму виступі голова села акцентував увагу на проблемах населеного пункту та окреслив плани та напрямки роботи на 2019 рік. Зокрема, він наголосив, що у нинішньому році продовжать працювати над проведенням освітлення вулиць, а також планують поточний ремонт сільських доріг.

  Депутат районної Ради Володимир Шевчук прозвітував щодо надання матеріальної допомоги громаді у проведенні культурно-масових заходів та важкохворим і малозабезпеченим сім’ям.

  Голова районної Ради Галина Лошак у своєму виступі подякувала сільському очільнику, керівникам сільськогосподарських підприємств, районному депутату  за значну роботу щодо поліпшення життя сабарівчан.

  Заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук повідомила про монетизацію субсидій.