Відбулися збори громади Кошланської сільської ради

  Минулого тижня, 24 березня, в приміщенні Кошланського навчально-виховного комплексу відбулися сходи громадян, в яких взяла участь голова районної Ради Галина Лошак.

  У ході зборів був заслуханий звіт сільського голови Анатолія Загарії про проведену роботу у 2017 році та визначено плани на 2018 рік.

  Анатолій Вікторович зазначив, щомісяця і загалом за рік сільський бюджет був виконаний стовідсотково за рахунок надходжень від підприємств, що працюють на території сільської ради. Він назвав 8 таких підприємств, що займаються виробництвом сільськогосподарської продукції, а саме: ФГ “НадіяМВ” (керівник Мартинюк М.В.), ФГ “Кошланське” (керівник Сандул В.І.),  СФГ “Обрій” (керівник Пиндик В.М.), ДСП “Відродження” (керівник Головченко В.А.), ФГ “МаріяО” (керівник Демчук О.М.), ПрАТ “Зернопродукт МХП” (керівник Маруненко О.Г.), ФГ “Діброва Д” (керівник Дем’янчук І.П.), ФГ “Родина Ким’як”. Землі, що використовуються цими господарствами – переважно паї громадян. Всі підприємства в повному обсязі розраховуються за земельні паї та землі сільської ради, допомагають у вирішенні соціально-побутових проблем громади, а також надають робочі місця місцевим жителям.

  У 2017 році проведено ремонт столової та закуплено меблі. Відремонтовано фасад Будинку культури. Встановлено огорожу та пандус біля ФАПу. Викладено плитку біля пам’ятника загиблим воїнам. Проведено ремонт приміщення сільської ради із впровадженням енергозберігаючих заходів. Відкрито групу дитячого садка у Кошланському НВК, тому сільська рада спільно з аграріями неодноразово допомагали у ремонтах приміщення, закупівлі меблів та іншого.  Допомога надається школі у селі Дібровинці.

  Сільський голова повідомив про пріоритети діяльності на поточний рік: освітлення вулиць, проведення реконструкції дорожнього покриття, ремонти приміщень медичних і культурних закладів та інше. Анатолій Загарія інформував про участь сільської ради у 15 обласному конкурсі розвитку сільських територій з двома проектами. Один із них передбачає організацію роздільного збору твердих побутових відходів, інший – створення тренажерного залу. 

  На завершення звіту сільський голова закликав громаду активніше включитися у проведення заходів з благоустрою.

 В обговорених питаннях активну участь взяла голова районної Ради Галина Лошак.  “На благо громади треба працювати разом, тільки тоді буде результат. Переконана, шо стан справ у тій чи іншій громаді багато в чому залежить від її керівника – сільського голови. Якщо він знаходить контакт з керівниками місцевих господарств, то, як правило, і справи на цій території ідуть добре”, - зазначила у своєму виступі Галина Василівна.

  Після зборів голова районної Ради відвідала дитячий садок з метою ознайомлення побутових умов закладу.