Відбулось пленарне засідання 13 позачергової сесії районної Ради 7 скликання

  19 січня відбулось пленарне засідання 13 позачергової сесії районної Ради 7 скликання під головуванням заступника голови районної Ради Олега Чугункіна. У роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, працівники виконавчого комітету районної Ради, представники ЗМІ, селищний та сільські голови.

  Традиційно сесію розпочали з виконання Державного Гімну України. Перш ніж перейти до розгляду питань сесії районної Ради, присутні вшанували пам’ять депутата районної Ради Михайла Дрогоморецького.

  При розгляді першого питання депутати затвердили  визнання повноважень депутата районної Ради Івана Петлюка.

  Депутати розглянули та затвердили Програму економічного і соціального розвитку Оратівського району на 2017 рік,  Районну цільову програму підтримки комунального закладу «Оратівська районна  соціальна аптека» на 2017-2019 роки та Районну цільову програму підвищення якості надання послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на 2017-2019 роки.

   На розгляд депутатів було винесено питання “Про зміни до районного бюджету на 2017 рік”. З даного питання присутніх проінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Марчук. Він зазначив, що у зв’язку з утворенням у районі Оратівської об’єднаної територіальної громади, яка відповідно до прийнятого Закону України “Про державний бюджет України на 2017 рік” перейшла на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, змінився обсяг дохідної та видаткової частини районного бюджету. Депутатський корпус активно й оперативно обговорив дане питання  та підтримав рішення про внесення змін  до районного бюджету на поточний рік.

  Під час засідання сесії було заслухано хід реалізації програми підтримки районних засобів масової інформації та забезпечення поінформованості населення району.

  Депутати підтримали проекти рішень щодо  звільнення громадян від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), про зміни до Статуту комунальної установи «Оратівський районний трудовий архів» та зміни у структурі і штатній чисельності комунальної установи «Оратівський районний  трудовий архів», про оренду приміщень бюджетними установами та організаціями.

  Також одноголосно депутатами було підтримано проекти рішень щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Сабарівської сільської ради, що надається в оренду СФГ «Мрія» і та, що перебуває в оренді Панчука О.А., і на території  Стрижаківської  сільської  ради,  що  передається  в  оренду  Пашковському М.А.

   Затверджено ряд розпоряджень голови районної Ради.

   На цьому сесія районної Ради завершила свою роботу.

   У роботі засідання сесії взяли участь 17 депутатів.