27 грудня під головуванням керівника районної Ради Галини Лошак відбулась чергова 25 сесія  Оратівської районної Ради 7 скликання.

  На сесії були присутні 15 депутатів районної Ради, перший заступник голови та начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ, закладів, організації та підприємств,  служб району, селищний, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної Ради та представники ЗМІ.

  Пленарне засідання сесії розпочали з привітань та нагороджень. Очільники району та районний військовий комісар Валерій Адісевич вручили президентські нагороди 30 воїнам АТО.  

  Продовжуючи пленарне засідання, депутати перейшли до затвердження порядку денного, який  був одноголосно підтриманий.

  Першим питанням порядку денного сесії було питання звіту голови районної Ради про роботу з грудня 2016 року по листопад 2017 року. У розгляді цього питання голова районної Ради Галина Лошак повідомила про результати роботи за даний період районної Ради. При цьому акценти були поставлені на використанні районного бюджету,  залученню додаткових інвестицій та спонсорських коштів у виконанні районних програм. Під час обговорення звіту виступили депутат районної Ради, головний лікар ЦРЛ Микола Садик,  голова територіальної громади с. Кошлани Анатолій Загарія.

 Бурхливі обговорення виникли  під розгляду питання про хід реалізації програми мобілізаційної підготовки та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, в Оратівському районі на 2017-2018 роки. Депутатами було піднято питання про проведення ремонту приміщення, в якому перебуває районний військовий комісаріат. Внаслідок обговорення було погоджено проведення ремонтних робіт за кошти Ради сільгосптоваровиробників району.

        Під час засідання 25 сесії районної Ради було розглянуто та ухвалено такі питання:

 • про хід реалізації районних програм у галузі молодіжної політики та роботи з обдарованими дітьми;
 • про хід виконання цільової програми “Турбота”;
 • про хід заходів районної програми “Безбарєрне середовище” на 2014-2017 роки;
 • про підсумки виконання програми розвитку архівної справи в Оратівському районі;
 • про виконання єдиної комплексної програми розвитку культури та духовного відродження в Оратівському районі;
 • про порядок розроблення та виконання районних програм;
 • про передачу майна у комунальну власність Росошанської об’єднаної територіальної громади;
 • про оренду спільної власності територіальних громад району;
 • про дозвіл на перебування громадян у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування;
 • про план роботи районної Ради на 2018 рік;
 • про зняття з контролю рішень районної Ради.

Також було розглянуто 3 питання про затвердження документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на територіях сільських рад району.

Загалом, після обговорення та внесення відповідних змін, доповнень депутатами районної Ради було затверджено 16 рішень з усіх питаннях порядку денного.