Відбулось засідання 8 позачергової сесії районної Ради 7 скликання

  8 серпня відбулось засідання 8 позачергової сесії районної Ради 7 скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, 17 депутатів районної Ради, виконавчий апарат районної Ради та представники ЗМІ. Засідання вела голова районної Ради Галина Лошак.

  На розгляд позачергової сесії виносилось основне питання – про зміни до рішення 3 сесії районної Ради 7 скликання від 30.12.2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами). Тож під час засідання сесії були внесені зміни до районного бюджету на 2016 рік. Зокрема, відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2016 року № 395 “Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” та за сприяння народного депутата Руслана Демчака Оратівському району надано субвенцію з державного бюджету у сумі, що становить 5725,600 тис.грн., з них: 3644,600 тис.грн. – на капітальний ремонт автодороги у межах території смт Оратів, 1811,000 тис.грн. – на утеплення дитячого садка “Сонечко” смт Оратів, 270,000 тис.грн. – на проведення заходів з енергозбереження приміщення ЗОШ с.Скоморошки.

  Крім того, депутати погодили перерозподіл бюджетних призначень, а саме: 110,000 тис.грн. на виконання районної програми соціальної допомоги “Турбота”, з яких 20,000 тис.грн. – для вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, 60,000 тис.грн. – для надання грошової допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, а також тимчасово переміщеним із зони АТО 30,000 тис.грн. для забезпечення надання матеріальної допомоги за заявами громадян та згідно розпорядження голови райдержадміністрації.

  У ході засідання сесії депутати запропонували та погодили виділити 25,000 тис.грн. на придбання спеціального та робочого одягу для захисту рятувальників під час гасіння пожеж та інших надзвичайних ситуацій відповідно до районної програми “Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони в Оратівському районі”.

  Районні депутати погодили пропозицію щодо виділення з районного бюджету коштів у сумі 50,000 тис.грн. на співвфінансування проекту-переможця 13 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад від Новоживотівської сільської ради.

  Під час пленарного засідання було розглянуто та погоджено кадрове питання  - про укладення контракту з Турченюк Лілією, директором Оратівської дитячої музичної школи.