Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

  26 жовтня голова районної державної адміністрації Олег Чугункін провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. На якому були  присутні: голова районної Ради Галина Лошак, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук та ще 10 членів колегії.

  До порядку денного було включено 6 питань. A саме: про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 22 травня 2018 року № 214 «Про підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року» доповів завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та  житлово-комунального господарства райдержадміністрації Віталій Василенко.
 Про готовність навчальних закладів району до роботи в новому навчальному році, поінформувала головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Нагорна.
  Про надання протитуберкульозної допомоги жителям району, прозвітував головний лікар центральної районної лікарні Микола Садик.
  Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян юридичного відділу апарату райдержадміністрації Марія Кук поінформувала про стан дотримання вимог  Закону України  «Про звернення громадян » в районній державній адміністрації.
  Завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації  Наталія Кучерява  доповіла про реалізацію в районній державній адміністрації державної політики  національної безпеки у сфері запобігання корупції.
   Головний спеціаліст з питань контролю загального відділу апарату райдержадміністрації Сергій Кириленко поінформував про стан контролю за  виконанням документів вищестоящих органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації в управліннях і відділах райдержадміністрації, виконкомах місцевих рад за  ІІІ квартал 2018 року. Матеріал  із  сайту  Оратівської  райдержадміністрації.