Відбулось засідання Координаційної Ради при голові Оратівської районної Ради

  15 грудня 2015 року о 10 годині за участю селищного, сільських голів відбулося засідання на якому було утворено Координаційноу Раду з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради та затверджено план її роботи на наступний рік.

  Після цього учасники зібрання обговорили ряд важливих і актуальних питань. Зокрема, Марчук М.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації, зупинився на особливостях формування проектів місцевих бюджетів із урахуванням змін до бюджетного і податкового законодавства.

  Янковий М.Г., начальник відділу економіки райдержадміністрації, детально проінформував про обласні, всеукраїнські та міжнародні конкурси проектів розвитку місцевого самоврядування та участь у них місцевих рад для вирішення нагальних проблем життєдіяльності територіальних громад. Учасники засідання активно обговорювали питання, ділилися досвідом і напрацюваннями. Голова районної Ради Г.В. Лошак закликала всіх активно долучитися до участі у різноманітних конкурсах щоб спричти надходженню додаткових ресурсів для вирішення місцевих проблем.

  Після цього учасники засідання Координаційної ради перейшли до обговорення питання про об’єднання територіальних громад. Оратівський селищний голова Барський І.І. зупинився на основних етапах об’єднавчого процесу і запропонував очільникам суміжних територіальних громад внести на обговорення питання про об’єднання із Оргатівського селищною громадою.

  Підгурська Л.І., завідувач сектору землеустрою, охорони та ринку земель відділу держгеокадастру в Оратівському районі, проінформувала про особливості використання земель на території району. Зокрема акцентувала увагу на оформленні господарських дворів, громадських пасовиць та забезпеченні земельними ділянками учасників АТО.

  Далі заступник голови районної Ради Чугункін О.П. зупинився на правових аспектах перейменування вулиць населених пунктів району відповідно до Закону України “Про засудження комунального та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропоганди їхньої символіки”

  Також Галушка О.І., заступник головного лікаря ЦПМСД, узгодив із сільськими головами питання про переукладання договорів оренди на приміщення сільських закладів охорони здоров’я.

  На засідання також були запрошені голова райдержадміністрації Мельничук Н.Д. та представники засобів масової інформації.

  Після засідання Координаційної ради відбулася нарада до якої долучилися керівники сільськогосподарських підприємств району. Військовий комісар Оратівського району районну військового комісаріату Дирдира С.О. проінформував присутніх про основні аспекти забезпечення обліку,звірки та бронювання військовозобов’язаних відповідно до встановленого порядку.

  На завершення засідання Координаційної ради голова районної Ради підбила підсумки та закрила засідання.

  На засідання запрошуються селищний та сільські голови, сільгоспвиробники, представники засобів масової інформації.