Відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

  29 березня відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради під головуванням Галини Лошак. У засіданні взяли участь заступник голови районної Ради, голова  та заступники голови райдержадміністрації, голови територіальних громад району.

  На розгляд Координаційної ради було винесено ряд важливих питань, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування, а саме:

  1. Про поліпшення санітарного стану та благоустрій населених пунктів району.
  2. Про підсумки проведення загальних зборів громадян за місцем проживання та організацію заходів щодо виконання пропозицій, зауважень, запитів членів територіальних громад.
  3. Про порядок оформлення  відумерлої спадщини на земельні ділянки.

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення.

  У ході засідання також розглядалось питання роботи Оратівського військового комісаріату щодо виконання мобілізаційних заходів, зокрема взаємодія з органами місцевого самоврядування з питань військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України.

 Також було оголошено про те, що 30 березня за ініціативи голови громадської організації “Оратівська районна спілка учасників АТО” Олега Чугункіна відбудуться урочисті заходи з нагоди вручення нагород демобілізованим учасникам АТО.