Відбулося пленарне засідання 2 сесії Оратівської районної Ради 7 скликання

  11 грудня 2015 року під головуванням Лошак Галини Василівни, голови районної Ради, відбулося пленарне засідання 2 сесії Оратівської районної Ради 7 скликання, за участю 25 депутатів районної Ради.

  У роботі сесії також взяли участь перший заступник голови Оратівської райдержадміністрації, начальники окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації та громадськості.

   Голова районної Ради перед початком засідання вручила почесні грамоти Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування.

  Також було оголошено повідомлення про створення у районній Раді депутатської фракції політичної партії “Наш край”, яку доручено представляти Любарському І.І., а також фракції партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, уповноваженим представником якої обрано Опалюка А.М.

  На пленарному засіданні депутати розглянули 15 питань порядку денного. Розгляд одного питання відклали на наступну сесію . 

  Виконувач обов’язків начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Босенко І.П. прозвітував про підсумки реалізації програми розвитку агропромислового комплексу Оратівського  району на 2011-2015 роки та Про підсумки виконання районної програми профілактики та боротьби із захворюванням  на сказ на території Оратівського району на 2010-2015 роки.

 

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Куліда Ж.О. проінформувала присутніх про виконання заходів районної програми «Безбар’єрне середовище» на 2014-2017 роки та про виконання районної цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності. 

  Про зміни до рішення 32 сесії районної Ради 6 скликання від 23.01.2015 “Про районний  бюджет на 2015 рік” (зі змінами), повідомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Марчук М.В.

  Голова постійної комісії районної Ради з питань регулювання комунальної власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів проінформував із питань “Про розірвання договору оренди”, “Про зміни у структурі і штатній чисельності працівників районних закладів культури” та “Про списання металевих конструкцій”.

 “Про звільнення громадян від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” звітував Садик М.І., голова постійної комісії районної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення, роботи з ветеранами.

 Також депутати на засіданні затвердили ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Чагівської та Кошланівської сільських рад.

 На завершення депутати затвердили ряд розпоряджень голови райдержадміністрації, прийнятих у міжсесійний період щодо змін до районного бюджету.

  Депутати працювали активно і  ефективно. За результатами роботи сесії було ухвалено відповідні рішення районної ради.