Відбулося пленарне засідання 27 сесії районної Ради 7 скликання

   16 лютого відбулося пленарне засідання 27 сесії районної Ради 7 скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій та президії районної Ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів районної Ради, перший заступник голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники районних установ та організацій, представники ЗМІ. Голова районної Ради Галина Лошак вела сесійне засідання, під час якого районними депутатами було розглянуто такі питання:

 • Про програму економічного і соціального розвитку Оратівського району на 2018 рік.
 • Про програму забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018-2019 роки.
 • Про програму розвитку фізичної культури і спорту в Оратівському районі на 2018-2020 роки.
 •  Про зміни до цільової програми мобілізаційної підготовки та забезпечення заходів,  пов’язаних із виконанням військового обов’язку, в Оратівському районі.
 • Про зміни до програми розвитку архівної справи та збереження архівних фондів    комунальної установи «Оратівський районний трудовий архів».
 • Про зміни до Єдиної комплексної правоохоронної програми Оратівського району.
 • Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.
 • Про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 • Про контракт із Василенко О.Є.
 • Про контракт із Нагорною В.А.
 • Про представника Оратівського району у госпітальній раді Північного госпітального округу Вінницької області.
 • Про дозвіл на будівництво міні-футбольного майданчика із штучним покриттям.
 • Про дозвіл відділу освіти райдержадміністрації бути орендодавцем майна спільної  власності територіальних громад району.
 • Про продаж майна.
 • Про зміни до рішення 24 сесії районної Ради 7 скликання від 24.11.2017 «Про оренду   приміщень установами та організаціями».

     -    Про структуру і штатну чисельність працівників загальноосвітніх навчальних закладів  Оратівського району.

     -    Про передачу майна у комунальну власність Оратівської об’єднаної територіальної    громади.

-   Про передачу майна у комунальну власність Росошанської об’єднаної територіальної  громади.

     -     Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Новоживотівської сільської ради з метою продажу права оренди     для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

    -     Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Животівської сільської ради з метою продажу  права оренди для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

   -       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Чернявської сільської ради, які перебувають в оренді ПП  «Агрофірма «Відродження».

   -      Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Фронтівської сільської ради, що надаються в оренду ПАТ «Вінницяобленерго».

   -     Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  на  території  Лопатинської  сільської  ради, що  перебуває  в  оренді  ФГ «Лада-Марія».

   -   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Новоживотівської сільської ради, що перебуває в оренді ТОВ «Агробуд».

     -   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 3,0739 га на території Балабанівської сільської ради, що надається в оренду Картовому П.М.

     -  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 13,7440 га на території Балабанівської сільської ради, що надається в оренду Картовому П.М.

 • Про затвердження розпоряджень.

Серед цих питань було розглянуто питання про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік». Де, зокрема, зазначено:

  1. За рахунок вільного залишку загального фонду районного бюджету  збільшити видатки  загального фонду районного бюджету:

- райдержадміністрації: за кодом ТПКВКМБ 0212111 “Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” на суму 190,000 тис. грн., (50 тис. грн. - придбання паливно-мастильних матеріалів, обладнання, та канцтоварів, 70 тис. грн. - оплата послуг і страхування транспорту та поточний ремонт медичного обладнання, 70 тис. грн. - медикаменти) за кодом ТПКВКМБ 0212010 “Багатопропрофільна стаціонарна медична допомога” -300,000 тис. грн. (100 тис. грн. - на придбання термоплівки для рентгенологічного апарату, 50 тис. грн. - на придбання медичних препаратів для лікування учаників АТО, ветеранів війни та дітей, 70 тис. грн. - придбання реактивів для проведення біохімічних аналізів, 30 тис. грн. - придбання вакцини, 50 тис. грн. - продукти харчування).

-  відділу освіти райдержадміністрації за кодом ТПКВКМБ 0611150 “Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів” -7,000  тис. грн. (оплата електроенергії), за кодом ТПКВКМБ 0611090 “Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи з позашкільної роботи з дітьми” -18,000 тис. грн. (нарахування на заробітну плату);

- управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за кодом ТПКВКМБ 0813242 “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення“ – на 50,000 тис. грн.(грошова допомога важко хворим) на виконання програми  “Турбота” ;

- фінансовому управлінню райдержадміністрації за кодом ТПКВКМБ 3719800 “Субвенція є місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів” -230,000 тис. грн. (на виконання районної цільової програми підвищення якості надання послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації -40,000 тис. грн. (придбання канцтоварів, пального, ремонт та обслуговування оргтехніки), регіональної програми забезпечення виконання Оратівською райдержадміністрацією делегованих повноважень” -165,000 тис. грн.), (оприлюднення нормативно-правових актів і матеріалів в “Обріях Оратівщини”, оплата енергоносіїв та послуг зв’язку, придбання канцтоварів, придбання ремонт і обслуговування оргтехніки), на виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Оратівського району - 25 тис. грн. Оратівському відділенню поліції).

 2. За рахунок вільного залишку спеціального фонду районного бюджету  збільшити видатки  бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету відділу освіти райдержадміністрації за кодом ТПКВКМБ 0611020 “Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами” – на 100,000 тис. грн. (капітальний ремонт шкіл);

  3. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету  за ККД 41053900 “Інші субвенції з місцевого бюджету“– на 44,000 тис. грн. та видатки загального фонду районного бюджету  за кодом ТПКВКМБ  0212111 “Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” на суму 20,000 тис. грн. (придбання медикаментів для Човновицького ФАПУ), за кодом ТПКВКМБ 0212010 “Багатопропрофільна стаціонарна медична допомога” - 14,000 тис. грн. (придбання цукрознижуючих таблетованих препаратів), за кодом ТПКВКМБ 3719770 “Інші субвенції з місцевого бюджету”- 10,000 тис. грн. (“Власний дім”).

  4. Збільшити  доходи за ККД 41040200 “Додаткова дотація” на суму 376,600 тис. грн. та видатки  за КТКПВКМБ 0212010 “Багатопрофільна стаціонарна медична допомога" на 282,600 тис. грн. (оплата енергоносіїв), за КТПВКМБ  0212111 “Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” на 94,000 тис. грн. (оплата енергоносіїв).

  Депутати затвердили усі питання, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.