Відбулося третє засідання першої сесії Оратівської районної Ради 7 скликання

  07 грудня відбулося третє засідання першої сесії Оратівської районної Ради 7 скликання, у якому взяли участь 21 депутат районної Ради. Також на сесії були присутні, голова райдержадміністрації Мельничук Н.Д., перший заступник голови Поліщук В.І. та заступник голови райдержадміністрації Палюра В.В., прокурор Оратівського району Хоменко П.Л., представник Вінницької обласної прокуратури, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації та громадськості. Вела засідання голова районної Ради Лошак Г.В., член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». 

  На пленарному засіданні розглянуто ряд організаційних питань.

  Було затверджено Регламент Оратівської районної Ради 7 скликання. Відповідно до ст. 43 і 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” не пізніше як на другій сесії затверджується регламент районної ради. Цей документ визначає основні принципи діяльності Районної Ради і регулює питання організації роботи Ради та її органів зокрема порядок проведення пленарних засідань, засідань президії і постійних комісій Ради.

  Відповідно до ст. 43 і 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” районною Радою утворено п’ять постійних комісій Оратівської районної Ради 7 скликання.

  Затверджено положення про постійні комісії Оратівської районної Ради 7 скликання. Це положення визначає основні принципи організації роботи постійних комісій Ради, їх повноваження, права та обов’язки.

  Вілповідно до ст. 43 і 57 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” районною Радою утворено Президію Оратівської районної Ради 7 скликання.

  Згідно зі ст. 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” за пропозицією голови Ради було обрано заступника голови районної Ради Чугункіна Олега Павловича, члена Аграрної партії України, шляхом таємного голосування.

  Заступнику голови районної Ради відповідно до ст. 21, 22 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови КМУ від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” на пленарному засіданні було розглянуто рішення про встановлення порядку оплати праці.

  Після розгляду вищезазначених питань голова ради оголосила 1сесію 7 скликання закритою.