Відбулося засідання 6 сесії районної Ради 7 скликання

  19 травня відбулося засідання 6 сесії районної Ради 7 скликання. Із 28 районних обранців прибув та зареєструвався 21. У роботі  сесії районної Ради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, селищний та сільські голови, представники загальноосвітніх навчальних закладів та ЗМІ.

  На початку пленарного засідання сесії голова районної Ради Галина Лошак привітала усіх присутніх з Днем вишиванки та з нагоди Міжнародного дня музеїв вручила Подяку районної Ради директору районного краєзнавчого музею Ользі Василенко за вагомий внесок у справу розвитку культури рідного краю. Галина Василівна подякувала працівникам краєзнавчого музею за організовану виставку вишиванок у фойє залу засідань.

  Районна рада оперативно приступила до розгляду питань порядку денного. Особливо детально депутати  розглянули та обговорили освітянські питання:

  • про Оратівський освітній округ;
  •  про реорганізацію загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Велика Ростівка;
  • про припинення діяльності ЗОШ І-ІІ ступенів с. Юшківці шляхом її реорганізації у

      Юшківецьку філію ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів;

     - про припинення діяльності ЗОШ І-ІІ ступенів с. Сабарівка шляхом її реорганізації у

    Сабарівську філію ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів;

     - про припинення діяльності ЗОШ І-ІІ ступенів с. Дібровинці шляхом її реорганізації у

    Дібровинецьку філію ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів;

      - про припинення діяльності ЗОШ І-ІІ ступенів с. Синарна шляхом її реорганізації у

    Синарську філію ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів.

  Під час сесії було внесено зміни до районного бюджету, затверджено Програму забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2016-2017 роки, розглянуто ряд майнових та земельних питань.

  Із кожного питання, яке розглянуто та обговорено депутатами районної Ради, поіменним голосуванням прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

  В обговоренні питань порядку денного засідання сесії взяли активну участь депутати: Олег Чугункін, Анатолій Опалюк, Галина Кириленко, Анатолій Салій, Віктор Сандул, Олександр Шевчук, Микола Пашковський,  Володимир Шевчук.

  Підбиваючи підсумки роботи чергової сесії, голова районної Ради Галина Лошак зазначила, що під час засідання з метою забезпечення соціально-економічної стабільності в районі депутатським корпусом виважено і помірковано прийнято відповідні рішення, що дає змогу працювати злагоджено.

  Депутат від політичної партії “ВО “Батьківщина” Анатолій Опалюк назвав сесію, що відбулася, “сімейною”, адже усі політичні сили, представлені у складі районної Ради, працюють на благо територіальних громад району.