Відбулося засідання постійної комісії районної Ради з питань регулювання комунальної власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів

  6 липня під головуванням Олександра Шевчука відбулося засідання постійної комісії районної Ради з питань регулювання комунальної власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів, під час якого були розглянуті питання відповідно до її профільного спрямування.

  У роботі засідання взяли участь заступник голови районної Ради Олег Чугункін, головний лікар ЦРЛ Микола Садик, директор ДЮСШ Іван Прилуцький.

  Комісією розглянуто нову редакцію Статуту Оратівської центральної районної лікарні у зв’язку із зміною власника закладу. Також прийнято рекомендації щодо надання дозволу на безкоштовне використання частини приміщення лікувального корпусу ЦРЛ для розміщення каплиці УПЦКП для проведення молитви за хворих. 

  Членами комісії розглянуті звернення Оратівського районного Будинку культури щодо допомоги у придбанні екрану, проектора для проведення культурно-мистецьких заходів та дозволу на здачу в суборенду для короткотермінової оренди актової зали РБК. Стосовно першого звернення, депутати погодили передачу вище зазначених технічних приладів з балансу районної Ради на баланс РБК.  Друге ж звернення було погоджено до установленого порядку.

  Під час засідання комісії розглянуто лист Головного управління Національної  поліції у Вінницькій області, у якому зазначається, що ГУНП не заперечує щодо спільного користування спортивного комплексу, що знаходиться в оперативному управління ГУНП, Оратівською дитячо-юнацькою спортивною школою для здійснення навчально-тренувальних занять у спортивних секціях. Тому було погоджено укладання Договору про спільне використання спортивного приміщення.

  Комісія погодила в новій редакції перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району, управління якими здійснює Оратівська районна Рада.

  Також розглянуто структуру та штатну чисельність працівників загальноосвітніх навчальних закладів району.

  Окрім того, у порядку денному засідання комісії було винесено питання передачі у власність територіальної громади Сабарівської сільської Ради приміщень ЗОШ І – ІІ ст. с.Сабарівки та ряд земельних питань щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Стрижаківської та Човновицької сільських рад.

  Докладно розглянувши всі проекти рішень, члени комісії рекомендували внести їх на розгляд чергової сесії районної Ради з урахуванням наданих пропозицій. Узгодження проектів рішень відбудеться на засіданні Президії районної Ради.