Відбувся пленум районної ветеранської організації

 1 червня у залі засідань районної Ради проходив пленум районної ветеранської організації, учасниками якого були голови первинних осередків. У роботі заходу взяли участь голова районної Ради, перший заступник голови райдержадміністрації, керівники профільних служб та галузевих управлінь.

  Розпочала пленум голова районної ветеранської організації Ніна Бикова, яка прозвітувала про виконану роботу та окреслила завдання на ближчу перспективу. Учасники засідання обговорили проблемні питання: оформлення субсидій, медичне обслуговування, автобусний підвіз до райцентру та інші. Із цих питань детально поінформували присутніх  представники управлінь соціального захисту та Пенсійного фонду України в Оратівському районі.

  Голова районної Ради Галина Лошак подякувала головам ветеранських організацій за плідну роботу.  У своєму виступі вона зазначила, що очільники ветеранських організацій у районі – це ті люди, які шановані односельцями, до яких ідуть за порадою та підказкою.  Влада теж прислухатиметься до зауважень та пропозицій голів організацій з тим,  аби максимально була донесена до пенсіонерів на селі інформація щодо їх соціального захисту. Відповідно ж, і всі звернення від них будуть розглянуті та по можливості вирішені.

 У завершенні роботи пленуму затверджено відповідні постанови, серед яких – проведення протягом року конкурсу з визначенням кращої первинної ветеранської організації.