Відбувся районний Великодній фестиваль

  Воскресіння Христове – найвеличніше та найсвітліше свято усього християнського світу. Торжество Паски багате Богослужіннями, радісними співами, глибоко символічними обрядами і розмаїтими народними звичаями. Великодні пісні творять могутній гімн радості. особливим виявом цього на Україні були гаївки та веснянки – дорогоцінний скарб ранньої культури наших прапрадідів.

  10 квітня у залі районного Будинку культури відбувся фестиваль “Світле свято Великоднє”, що уже символічно став святом Оратівської родини. Адже на цей творчий захід з’їхались учасники з усього району презентувати свій талант, і разом з тим, славити величне свято.

 У фестивалі взяли участь солісти та народні й зразкові колективи закладів культури району. Молитва у виконанні собору священиків урочисто відкрила фестиваль. На районній сцені творчі дарунки представляли колективи: “Кумасі” Чагівського СБК,  “Берегиня” районного краєзнавчого музею, “Первоцвіт” Бугаївського СБК, “Щебетушки” та “Веселкова мрія” РБК, “Джерело” Чернявського СБК, “Сусідоньки” із Кам’яногірки, “Марічка” та “Любисток” Животівського СБК, “Чарівнички” Підвисоцького СБК та колектив із Якимівки. Також лунали пісні у виконанні Богдани Білобрової, Руслани Немировської, Ірини Уманської, Людмили Іщук та інші.

  Вітали учасників та глядачів фестивалю голова районної Ради Галина Лошак та голова РДА Олег Чугункін, дякуючи за велику шану до прекрасного та любов до України.

  Усі гості та учасники отримали гарні враження від неперевершеного дійства фестивалю.