Відкриття меморіальної дошки у с. Угарове

  13 лютого 2014 року у селі Угарів пройшов мітинг-реквієм де відбулось відкриття меморіальної дошки з нагоди  25-ої річниці виведення радянських військ з території Республіки Афганістан за участю сільського голови Олександра Гайдайчука, сільського  бібліотекара Любов Бойко, однокласника загиблого, односельчанина, Віктора Винарівського та жителів села.

  Звертаючись до учасників мітингу, Олександр Гайдайчук сільський голова, наголосив, що з часу як останній радянський солдат покинув афганську землю минуло 25 років, але сльози матерів і вдів не висихають і досі. Висловив щирі слова вдячності і шани всім, хто виконував бойові накази у мирний час; хто був і є прикладом мужності і відваги, борцями за справедливість і повагу до людської гідності.

  Сільський голова надав слово і доручив відкрити меморіальну дошку однокласнику загиблого, другові, односельчанину Віктору Винарівському

  Бібліотекар Любов Бойко розповіла про дитинство, життєвий шлях, про подвиги  загиблого Василя Баштанного.

  На завершення сільський голова Олександр Гайдайчук разом із однокласником Віктором Винарівським побували у селі Каленівка поклавши квіти на могилу загиблого.