Відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку в с.Човновиця

  У селі Човновиця 9 березня відбулась церемонія відкриття пам’ятника Великому Генію українського народу.

  Відкрила урочистий захід сільський голова Ганна Сокур. Вона привітала односельців зі святом, подякувала меценату, директору фермерського господарства “Сур’я” Роману Захарчуку за ініціативу та організацію встановлення пам’ятника. 

  В урочистостях з нагоди відкриття пам’ятника взяла участь голова районної Ради Галина Лошак, яка звернулася з найщирішими вітаннями та побажаннями розквіту, добра, достатку всій громаді. Зауважила, що пам’ять  про Кобзаря завжди у великій шані українців, а подія, що відбулася – “це загальнодержавна подія”. Голова районної Ради висловила слова подяки та вручила Грамоту районної Ради за активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток села Роману Захарчуку.

  Учні місцевої школи підготували концертну програму, під час якої звучали твори як і Тараса Григоровича, так і твори про його незламність та боротьбу за кращу долю України.

  Отець Віктор провів молебні освячення пам’ятника та збереження здоров’я і життя односельців-учасників АТО, які в даний час перебувають на сході країни,  а саме: Олег Гудзь, Олександр Гаманюк, Олег Онопа, Олександр Циба, Микола Циба, Микола Якобчук, Максим Хруняк.

  Всі учасники заходу відвідали виставку декоративно-прикладного мистецтва місцевих умільців.

  Галина Лошак зустрілася з родинами учасників АТО та обговорили проблеми, що присутні у їхніх сім’ях.