Відзначення Дня захисника України

  У переддень покровительки всього козацького роду Пресвятої Покрови, відзначення Дня захисника України та українського козацтва у районному Будинку культури з нагоди цих свят відбулися урочистості “Доземний уклін вам, сини і доньки України”.

  Із внесення Державного Прапора України та звучання Гімну України розпочався захід. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв антитерористичних  дій на Сході України, Героїв Небесної Сотні, учасників Другої світової війни та загиблих воїнів-інтернаціоналістів, а також усіх тих, хто віддав своє життя , захищаючи державу. На знак вдячності, шани і поваги до героїв від зібранні було покладено вінки до пам’ятників захисникам Вітчизни.

  До військовослужбовців, воїнів-ветеранів, до усіх присутніх у залі із вітальними словами звернулися голова районної Ради Галина Лошак, голова РДА Олег Чугункін, селищний голова Ігор Барський, районний військовий комісар Валерій Адісевич.

  Відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції” нагороджено 30 учасників операції об’єднаних сил, 8 отримали медаль “Ветеран війни – учасник бойових дій”. За особисту мужність, самовідданість дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, районної ради та райдержадміністрації нагороджено учасників АТО.

  До всіх гарних та святкових привітань і нагороджень приєдналися аматори художньої самодіяльності Оратівщини, підготувавши творчі номери.