Відзначення у Оратові Дня Державного Прапора України

        З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України у  районі  23 серпня о 9:00 біля адміністративної  будівлі  Оратівської  районної  Ради відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора. З  вітальними  словами  до  жителів  району  звернулись  голова  районної  Ради  Токарчук  В.П., та  заступник  голови  райдержадміністрації  Колонюк  Г.В.                                                                                              Голова  Ради  зокрема  сказав, що Державний Прапор – один з трьох офіційних атрибутів, що позначають суверенітет держави.

День Державного Прапора України відзначається щорічно 23 серпня напередодні Дня Незалежності України відповідно до Указу Президента України.

А вперше синьо-жовтий прапор, освячений у Софіївському соборі владикою Володимиром та настоятелем храму Бориса і Гліба Української автокефальної церкви отцем Юрієм, було піднято на флагштоці перед будівлею Київської мерії 24 липня 1990 року.

Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи і честі. Державний Прапор України – це наш історичний дух, наші сумління та гордість, гідність та незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – символ волі, могутності, слави і величі української нації. Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Із ним ішли в бій, за нього віддавали життя.

Сьогодні під благословенням Українського Прапора ми будуємо незалежну демократичну державу, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів, творимо майбутнє.

Нехай мить, коли піднімається Державний Прапор і звучить Державний Гімн України, сповнює наші серця гордістю за рідну країну, додає сили й натхнення в її розбудові. Оберігаймо та шануймо наш Державний Прапор, виховуймо повагу до нього у дітей і онуків, бо він єднає та веде нас у майбутнє.

Зі святом Вас, дорогі оратівчани!