Виїзне засідання колегії облдержадміністрації у Могилів-Подільському

  26 липня у Могилів-Подільському відбулося виїзне засідання колегії Вінницької облдержадміністрації під головуванням очільника облдержадміністрації Валерія Коровія. У роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники обласних департаментів, управлінь, установ та організацій,  керівники силових структур області, голови райдержадміністрацій та районних рад, міські голови міст обласного значення, радники голови облдержадміністрації, голови постійних комісій та члени президії обласної Ради, представники засобів масової інформації. Також учасниками колегії були голова Оратівської райдержадміністрації Олег Чугункін та начальник відділу з питань діяльності рад виконавчого апарату Оратівської районної Ради Сергій Вовкотруб.

  Під час засідання було обговорено ряд питань щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2018 року, а саме:

  • основні показники розвитку економіки Вінниччини за І півріччя 2018 року;
  • інформацію щодо стану виконання жнивної кампанії, стану розрахунків на земельні частки (паї) та підготовки проектів з розчистки малих річок та водоймищ;
  • стан адміністрування орендної плати земель запасу та резервного фонду;
  • завдання місцевих органів виконавчої влади стосовно забезпечення умов для навчання в “Новій українській школі”.

Також учасники колегії відвідали Могилів-Подільський прикордонний загін, вшанували пам’ять загиблих прикордонників, поклавши квіти до підніжжя меморіального комплексу. Ознайомились із роботою Центру управління службою, що здійснює цілодобовий моніторинг на державному рубежі.