Виїзне засідання постійної комісії районної Ради

  15 серпня у приміщенні Підвисоцької ЗОШ І-ІІ ст. під головуванням депутата Миколи Мотузюка відбулося виїзне засідання постійної комісії районної Ради з питань освіти, культури і спорту, роботи з молоддю, в якому взяли участь члени комісії: депутати від політичної партії “Наш край” Галина Кулак, Віктор Сандул, начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Барановський. Члени комісії ще на попередньому засіданні вирішили зустрітися із громадою села Підвисоке з метою детального вивчення питання щодо  подальшої життєдіяльності сільської школи. 

  На зустріч із районними обранцями прибули батьки, педагоги та актив села Підвисоке.  “Ми всі хочемо, щоб у нашому селі збереглося приміщення школи. Разом із тим, розуміємо, що кількість учнів  (а їх на сьогоднішній день, є 25) говорить про те, що школі загрожує ліквідація.  Нас турбує майбутнє наших дітей та майбутнє школи, ” – такі слова були у схвильованих батьків.

  Після півторагодинного обговорення важливих та  проблемних питань було рекомендовано громаді організовувати у приміщенні школи  діяльність дитячого садка, адже у селі є діти дошкільного віку.  За допомогою щодо створення дитсадка звернутись до місцевих аграріїв, які б, можливо, інвестиційними внесками посприяли у пришвидшенні роботи дошкільного закладу. Також батьки одноголосно вирішили, що їхні діти продовжуватимуть навчання у школі сусідньої Фронтівки у тому разі, коли їхній навчальний заклад припинить свою діяльність (якщо кількість менше 25 учнів, школа не отримуватиме фінансування з державного бюджету).