Вінницька делегація перебуває з офіційним візитом у Румунії

З 27 по 29 січня делегація Вінницької області перебувала з офіційним візитом у Республіці Румунія на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа. У складі  делегації - голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, працівники виконавчого апарату обласної Ради, депутати обласної Ради та голови 13 районних рад, у тому числі голова Оратівської  районної  Ради Галина Лошак, та голови 3 сільських рад Вінниччини. Основна мета візиту вінницької делегації – участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування системи місцевого самоврядування та децентралізації у Республіці Румунія».

Під час перебування за кордоном вінницька делегація ознайомилася із роботою Парламенту Республіки Румунія – Палатою депутатів, Сенату у м. Бухарест. Також провели низку зустрічей, де на досвіді Румунії обговорили питання децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях. Також відбулася зустріч із Президентом Ясської повітової Ради  Марічелом Попа, віце-президентами, секретарем Ясської повітової Ради, керівниками муніципалітетів та округів, метою якої стало обговорення питань функціонування органів місцевого самоврядування, обмін досвідом децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях.

Учасники офіційної делегації  ознайомилися з системою адміністративно-територіального устрою Республіки Румунії, з організацією роботи центральних та місцевих органів влади і управлінь.

Зі  сайту  Вінницької  обласної  Ради