Виставка творчості Сергія Бугая

  27 листопада в Світлиці ОЦНТ відбулось відкриття персональної виставки декоративного розпису та подільських старожитностей «Із глибини віків… до наших днів» Сергія Бугая.
  Сергій Олександрович Бугай народився 1 червня 1989 року в с.Човновиця Оратівського району. Образотворчому мистецтву навчався у Вінницькому вищому професійно-технічному училищі №5. Опанувавши декоративний розпис, став талановитим майстром цього виду народного мистецтва. Ззаймається дослідницькою роботою щодо зразків традиційного декоративного розпису, характерного саме для Східного Поділля. У творчому доробку Сергія Бугая нараховується близько 1200 робіт. Переважно - декоративний розпис, але також є - писанки, ікони та вишивка. Його роботи були представлені на сільських, районних та обласних культурно-мистецьких заходах. Молодий майстер приймає активну участь в обласних та всеукраїнських виставках народного мистецтва, презентував також персональну виставку в районному краєзнавчому музеї.
  Разом з тим, Сергій Бугай займається колекціонуванням старожитностей Поділля. У своїй приватній колекції має понад 500 екземплярів традиційного посуду, прикрас, ікон, одягу та побутових речей.                                                                                                                              Із жовтня 2014 року Сергій Бугай працює у Вінницькому обласному центрі народної творчості на посаді провідного методиста з виставкової діяльності. За своїм ескізом, у 2015 році, майстер розписав двометрову писанку, яка представляла Вінниччину на IV-му Всеукраїнському фестивалі писанок в м. Києві, забезпечивши нашій області ІІ місце в номінації «Регіональна писанка». Також був учасником даного Всеукраїнського фестивалю писанок у 2016 і 2017 роках.
     Бугай С.О. дає майстер-класи з декоративного розпису дітям художніх шкіл та студій образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва області. У процесі навчання діток, молодий майстер передає не тільки своє вміння, але й любов до українських традицій та до рідної землі. 
       У вільний від роботи час Сергій Бугай розписує храм у своєму рідному селі Човновиця.
В експозиції нинішньої виставки Бугай С.О. представив більше 100 експонатів, як власних робіт, так і старожитностей із своєї колекції.

  Серед численних відвідувачів виставки творів молодого митця вітали голова районної Ради Галина Лошак, директор краєзнавчого музею Ольга Василенко, бібліотекар Човновицької сільської бібліотеки Надія Бойченко, бажавши йому нових творчих задумів і злетів.