Вітаємо працівників сільського господарства

  Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці. Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

  З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська земля.

  Аграрний сектор є базовим для економіки нашого району, адже складає основу життя та добробуту громадян. З давніх часів важка хліборобська праця є визначальною складовою добробуту і благополуччя кожної родини, запорукою розвитку і процвітання держави. Незважаючи на труднощі, український селянин залишається дбайливим господарем, який вміє працювати, впроваджувати нові технології, виробляти продукцію.

 Нинішнього року хлібороби, механізатори, тваринники, фахівці сільськогосподарських підприємств та фермери доклали немало зусиль для збереження позитивних тенденцій розвитку сільськогосподарського виробництва району. Не зважаючи на економічні труднощі та інші негативні чинники отримано приріст обсягів виробництва та урожайності сільськогосподарських культур, закладено основу під урожай наступного року. У тваринництва маємо зростання надоїв молока та збільшення поголів’я тварин. Завдяки сільським трудівникам у кожній нашій оселі є і хліб і до хліба.

 Варто відзначити, що нашим аграріям вдалося досягти не лише певних результатів у своїй роботі. А й активно долучатися до вирішення соціально-економічних проблем територіальних громад району і поліпшення добробуту наших громадян, постійно допомагати учасникам АТО і українській армії, яка зараз у важких умовах відстоює  цілісність і незалежність країни.

  Цього року наші аграрії сплатили за оренду земельних паїв більше 43 млн.грн., а також відповідно до соціалних угод вклали більше 5 млн.грн. у розвиток інфраструктури сіл району.

  Висловлюємо вам, шановні трудівники сільського господарства, слова глибокої поваги і вдячності за вашу працю, за вашу любов до землі, за те, що душею і серцем, всіма своїми справами вболіваєте за наш район і за рідну Україну. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

  Щиро зичимо вам і вашим  родинам міцного здоров’я і щастя, благополуччя та нових вагомих здобутків. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються у життя ваші плани, задуми та сподівання на благо нашого району і України, задля поліпшення добробуту наших громадян. Нехай над нами буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожній оселі панують добро та злагода!

 Сердечні вітання  і доземний уклін вам, шановні аграрії,за невтомну працю!

 Зі святом!