Вітання до 8 Березня

Дорогі оратівчанки!

Милі, чарівні, найкращі наші жінки!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня!

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання - пов’язане з жінкою. Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів.

Ви добром і ніжністю прикрашаєте наші дні, утверджуєте наші успіхи і здобутки, підтримуєте нас у тяжкі хвилини випробувань.

Сьогодні, наперекір усім негараздам, для вас посміхається сонце і зацвітають квіти, щебечуть птахи і синіє весняне небо.

Переконаний, що труднощі минуться і ніщо не буде затьмарювати вашої доброї посмішки. Лише ваша підтримка допоможе нам перебороти всі перепони та виклики сьогодення.

Адже саме на тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих робіт. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідного села, селища, всієї держави.

Дорогі наші жінки!

З нагоди свята весни і любові від імені районної Ради, депутатського корпусу прийміть найтепліші і найщиріші вітання, побажання молодості і здоров'я, терпіння і любові!

Щиро бажаю вам комфорту і затишку в душі, емоцій і тепла у серці, тверезості і ясності в думках, оптимальності і елегантності у рішеннях, ініціативності і творчості у діях, здоров’я і краси у тілі, а також чистої всепоглинаючої любові!

Хай посміхаються вам перші весняні квіти!

Хай не залишає вас надія на краще життя!

Сімейного вам тепла, добра і родинного затишку, міцного здоров’я і успіхів у роботі!

Зі святом!

 

 

Олег Чугункін , заступник

голови Оратівської  районної Ради