Вітання до дня юриста

  8 жовтня ми відзначаємо День юриста — свято тих, хто вносить безпосередній і посильний внесок у правову розбудову нашої незалежної держави, людей юридичної науки і практики, яким належить важливе місце в формуванні правової свідомості співвітчизників.
  Сьогодні — Ви інтелектуальний потенціал нації, люди, які реалізують свої знання в таких інститутах, без яких не існуватиме жодний суспільно-політичний лад: у прокуратурі, суді, адвокатурі, нотаріаті, РАГСах, службі безпеки та внутрішніх справ, управлінні юстиції.
  Виконуючи свої службові обов'язки і відгукуючись на поклик серця, ви самовіддано  стоїте на захисті прав, свобод громадян і юридичних осіб, гарантованих  Основним Законом України. За це в наш складний час на Вашу адресу лунають заслужені слова подяки, вам вдячні ті, хто відчув на собі людяність, чесність, порядність служителів Феміди.
  Самоповага, відчуття відповідальності за доручену справу і безкомпромісність — якості фахівців вашого рівня. В день професійного свята  прийміть сердечні вітання і побажання здоров'я, радості, добра. Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують вас на професійному шляху, а тепло, щирість, віра і любов — у родинному житті.

З повагою

голова районної Ради

Галина Лошак