Вітання голови районної Ради з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю всіх Вас  із професійним святом!

   Свято місцевого самоврядування можна вважати всенародним, адже причетність до нього мають всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.   

   Це свято, до якого причетні тисячі людей, котрі трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві – очільники територіальних громад, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів місцевих рад. Ті, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя, демократії. Всі ми – одна родина, в якої спільна мета і спільні інтереси.

  Завжди пам’ятайте, що ви обрані народом, що ви несете відповідальність перед самим високим, що може бути в житті - перед довірою. Бажаю вам гідно нести цю довіру, яку вам надали виборці. Ми не маємо права на помилки - нас обрали люди, вони в нас вірять, вони нам довірили турботу і піклування про їх сьогодення і завтрашній день.

 Сьогодні  прийміть мої сердечні вітання з нагоди професійного свята та щиру подяку за самовіддану працю, високий професіоналізм і вірність обов’язку.

  Від усього серця бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків, як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших трудах та починаннях в ім’я розквіту рідного краю, зростання добробуту всього українського народу!

  Упевненості вам і віри у краще майбутнє, процвітання, Божої благодаті та всіляких земних гараздів!

З повагою

голова районної Ради

Галина Лошак