ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі  району!  

  Від щирого серця вітаю Вас із національним святом - Днем Незалежності України!

  З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення  цієї важливої події. Двадцять сім років становлення власної правової і громадянської свідомості. Протягом цього часу, щодня, ми з вами спільно закладаємо чергову цеглинку у добробут держави, у те, щоб Україна ставала сильнішою, розвинутішою та авторитетнішою. Наше з вами життя та наша повсякденна діяльність – то неоціненні інвестиції у майбутнє нашої нації, наших дітей та онуків.

  Нам судилося стати учасниками творення української нації. Перед нами стоять складні і великі завдання. Впевнена, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, адже   запорука успіху - у громадській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні громадян в єдиному прагненні – сумлінною працею покращити життя кожної людини.

  Від душі зичу усім мешканцям  району міцного здоров’я та щастя, добра та миру, достатку та щедрої долі, сили та наснаги. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної України.

 

 

З повагою

Голова районної Ради

 Галина Лошак