Візит голови районної Ради до села Бобриця

  День села – це своєрідний підсумок зробленого за певний проміжок часу. Водночас, це свято, що об’єднує всіх жителів, це свято, на яке запрошують гостей.

  13 жовтня голова районної Ради Галина Лошак на запрошення керівництва сільської громади Бобриця, що в Києво-Святошинському району Київської області,. завітала на відзначення Дня села.

  Керівник районної Ради побувала не тільки на святковому концерті та традиційній ярмарці, що проходить щомісяця, а й познайомилась із життєдіяльністю громади. За декілька останніх років у селі відбулись позитивні зміни: облаштовано  центральну площу, території Музею села, пам’ятника загиблим у Другій світовій війні, церкви, утеплено приміщення школи, клубу, облагороджено сквери, сміттєзвалище. Про те, що відбувається у громаді, повідомляється у сільській газеті. Нині ремонтують приміщення ФАПу, проводять нову лінію електропередач, ремонтують дороги. Такі заходи щодо поліпшення соціально-економічного стану села відбулись завдяки співпраці керівництва села та представників бізнесу. Вони спільно розробили Стратегію розвитку сільської громади до 2020 року, що має назву “Казкове село Бобриця”. Роман Іваненко, один із ініціаторів-спонсорів позитивних змін у селі, у розмові з Галиною Лошак наголосив: “Українці звикли жити за девізом: “Не встигли зробити”. Ми ж своїми діями і справами показуємо, як можна жити і робити наші села кращими”.

  Про гарні та приємні враження від побаченого та почутого у Бобриці  Галина Василівна сказала у своєму вітанні громаді, а також побажала сільським жителям вдалої реалізації нових проектів та подальшого розквіту.