Візит народного депутата України до осередку юного потенціалу культури Оратівщини

  01 лютого народний депутат України Руслан Демчак, перебуваючи в Оратівському районі, ознайомився із діяльністю районної музичної школи.

  Зустрічали народного обранця та керівництво району  музиканти духового оркестру школи гучним маршем. Гості побували у класних кімнатах, де учні школи навчаються музичної грамоти та гри на різних інструментах.

  Руслан Євгенійович вручив директору музичної школи Лілії Турчинюк сертифікат на отримання музичних інструментів на суму 100 тис.грн. Одержала сертифікат на музичні інструменти на суму 45 тис.грн.  і директор районного Будинку культури Тетяна Ліванська.

  Під час візиту Руслан Демчак зустрівся із директором районного Будинку дитячої творчості Іриною Гончарук, яка ознайомила із виставкою робіт вихованців та діяльністю закладу.

  Власні гончарні  роботи  та роботи своїх учнів демонструвала майстриня Галина  Доценко.

  Цього ж дня народний депутат України відвідав виставку творчих робіт художника Сергій Бугая, вихідця із села Човновиця. Молодий митець не тільки займається петриківським розписом, він колекціонує предмети побуту української минувшини, що представлені на виставці.

  Також Руслан Євгенійович побував у районному краєзнавчому музеї. Директор музею Ольга Василенко провела змістовну екскурсію про історію, побут та ремесла оратівчан  минулих століть.