Візит народного депутата України Руслана Демчака до Оратівщини

  29 серпня  у рамках роботи у виборчому окрузі народний депутат України Руслан Демчак  взяв участь  у нараді, що проведена під керівництвом  голови РДА Олега Чугункіна  за участі голови районної Ради Галини Лошак,  селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів, головних лікарів ЦРЛ та КНП “Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, представників ЗМІ.

  Розпочалась нарада із урочистого вручення Почесної Грамоти Верховної Ради України керівнику господарства “Маяк” Петру Сплодителю.

  Також очільники громад Човновиці, Скали, Чернявки та Чагів висловили вдячність народному депутату за придбання дитячих майданчиків у населені пункти.

  Під час наради було обговорено питання децентралізації, зокрема, питання об’єднання сільських громад. На прикладі життєдіяльності Оратівської ОТГ, про що повідомили селищний голова та в.о. старост,  учасники наради краще ознайомились із перспективою розвитку  села. Крім того, обговорено питання реалізації у районі медичної та освітянської реформ.  Було піднято питання ціни на молоко, доріг та інші.

  Цього ж дня Руслан Демчак разом із керівництвом району відвідали Центр дитячого розвитку,  Оратівську ЗОШ, де привітали педагогічних працівників із початком навчального року. Разом з тим, ознайомились із життєдіяльністю цих закладів.

  Також Руслан Євгенійович, Галина Василівна, Олег Павлович мали змогу привітати учителів району зі першовересневим святом під час педагогічної конференції.