Влада району всіх рівнів відповідально ставиться до проблем ветеранів

29 жовтня відбувся пленум  Оратівської районної ор­ганізації ветеранів. У роботі пленуму взяли участь члени ради,  заступник голови райдержадміністрації Галина Колонюк, керуюча справами виконавчого  апарату  районної Ради Інна Лясковська, голова районної організації ветеранів Ніна Бикова, а також представники районного управління праці та  соціального захисту  райдержадміністрації , РЦПСМД, управління Пенсійного фонду  України , голови пер­винних ветеранських  організацій, сільські і селищний голови, представники  засоби масової інформації.

     Перед початком пленуму педагогічним та учнівським колективами   Оратівської  школи  для  присутніх було організовано  невеликий концерт.

    Заступник голови райдержадміністрації щиро привітала всіх присутніх із 69-річницею  визволення України від німецько-фашистських загарбників. Наголосила, що старше покоління є надійним порадником,  не байдуже до розвитку району. Влада району всіх рівнів завжди відповідально ставиться до проблем ветеранів, докладає максимум зусиль для  їх розв’язання, зокрема, соціальної допомоги, покращення  побуту та медичного обслуговування,  що є пріоритетами соціальних ініціатив Президента України В.Януковича.

      Основним в порядку денному пленуму було питання підготовки до 70-ї річниці визволення Оратівського району та України від німецько-фашистських загарбників.    

      В обговоренні виступили начальник управління праці та соціального захисту населення Жанна Куліда, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Оратівськогому районі Наталія Юревич, головний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини районного центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Несварлива, директор територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних  послуг)  Любов Гнатюк.

         За  результатами  обговорення  одноголосно  ухвалено  постанову  пленуму  щодо підготовки до  відзначення  70-ї річниці визволення Оратівського району та України від німецько-фашистських загарбників.

         На завершення активістам ветеранського руху в районі від районної ветеранської організації  вручені грамоти і цінні подарунки.