Всеукраїнський фестиваль борщу у селі Правилівка

  Культурне життя району поповнилось ще однією визначною подією – ХІІІ Всеукраїнським фестивалем борщу, який відбувся 21 вересня   в селі Правилівка. В селі, яке є малою Батьківщиною заслуженої журналістки України, кавалера ордена княгині Ольги, телеведучої Ганни Секрет. Господиня запросила на свято найвідоміші колективи з  шести областей України, а також з сусідньої Білорусі.

 Творчі колективи кухарів і самодіяльних артистів мають можливість позмагатися, у кого борщі смачніші, пісні мелодійніші, гуморески смішніші. А всі присутні насолоджуються  борщами,  пиріжками, дерунами, а також запальними українськими піснями. А розпочали святкове дійство господарі свята – сільський голова Якимівської сільської ради Василь Кухар з колективом художньої самодіяльності місцевого Будинку культури.

  Вже традиційно завітали на свято учасники АТО, волонтери, які збирають допомогу нашим захисникам на Сході, адже їм так не вистачає домашнього тепла та смачних домашніх борщів з пампушками. Зокрема, Світлана Бевз разом з своїм батьком подякували Ганні Василівні та всім учасникам фестивалю за організацію і проведення свята, побажали миру і процвітання кожній родині і всій Україні.

  Програма фестивалю була насиченою, на сцену виходили кухарки з борщами і ансамблі з піснями, які оцінювало почесне журі. Порадували піснями Олесь Коляда, соліст гурту “Сябри” із Білорусі, кияни - Раїса Поштар і пан Ярослав, вінничани-Віктор Кавун, Марія Червоній, Сергій Журавльов та багато інших.  Щирі, сердечні слова подяки організаторам цього емоційного, радісного свята — Ганні Василівні Секрет, її сестрі Вірі Василівні і головному спонсору Володимиру Маринчуку лунали від усіх учасників святкового дійства. Всі разом присутні побажали, щоб наступний, ХІV, фестиваль борщу відбувся у мирній Україні!