Загальні збори громад сіл Очитків і Люлинці

  10 березня відбулись загальні збори громадян сіл Очитків та Люлинці, на яких були присутні близько сотні жителів. У роботі зборів взяли участь заступник голови районної Ради Олег Чугункін, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук,  головний лікар районного ЦПМСД Ігор Якимович, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Жанна Куліда, керівник ТОВ “Агробуд”  Олександр Шевчук, керівник ПрАТ Людмила Онука, керівник СВК “Маяк” Петро Сплодитель, сільський голова с.Росоша Липовецького району Володимир Сливчук.

  Із звітом про роботу, проведену сільською радою в минулому році, виступила сільський голова Зінаїда Кучеренко. У своїй доповіді акцентувала увагу на проблемах населених пунктів та окреслила плани роботи на поточний рік.

  Жителі сіл, користуючись нагодою, змогли висловити питання, що їх турбують. Зокрема, - це оформлення субсидій, ремонти сільських доріг та будинків культури, створення аптечного пункту та інші. На поставлені запитання всі отримали конкретні відповіді.

  Громаду знову хвилювало питання  приєднання до Росошанського територіального округу. Заступник голови районної Ради Олег Чугункін зауважив на тому, що процес об’єднання у більш розвинутих європейських країнах був довготривалим. Реформа в нашій країні відкриває деякі можливості розвитку для громади, але водночас несе серйозні ризики. Існують загрози, які можуть призвести до негативних наслідків. Пояснюючи аспекти реформи, наголосив, що навіть  при встановленні в подальшому меж району виникнуть немалі проблеми, хоча про це не зазначено в контексті реформи. Багато є запитань, але немає відповідей. Після тривалого обговорення вирішили, що лише в  остаточному баченні перспективи розвитку громад, що буде орієнтиром у проведенні територіальної реформи,  приймати кінцеве рішення.

  У завершенні проведення зборів заступник голови районної Ради та сільський голова подякували  за надану допомогу в активізації життєдіяльності  населених пунктів керівникам таких сільгосппідприємств, а саме: ТОВ “Агробуд” ( ремонти сільських медичних закладів, допомога ветеранам війни, переселенцям, всього на суму 117 000 грн.), ПрАТ “Агрофорт” (ремонти приміщень сільської ради, церкви, благоустрій, допомога мобілізованим та ін., на суму 35 300 грн.), СВК “Маяк” ( ремонти сільського клубу та ФАПу, допомога переселенцям на суму 17 200 грн.), ПП Бурлака С. та ФГ “ОчитківАгро”.