Загальні збори громади с.Сологубівка

  6 березня відбулись загальні збори територіальної громади с.Сологубівка. У роботі зборів взяли участь голова районної Ради Галина Лошак та перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук.

  Про виконання Програми соціально-економічного розвитку населеного пункту, виконання бюджету, дотримання санітарного стану в минулому  році та основні завдання на 2016 рік  повідомив сільський голова Федір Вітковський. 

  Зібравшись разом, громада села підняла чимало питань, вирішення яких безпосередньо впливає на якість життя селянина. Найбільше запитань виникало стосовно залишення пасовищ та закріплення неоформлених водних об’єктів за громадою; виділення земельних ділянок для працівників соціальної сфери та учасникам АТО.

  Голова районної Ради у зверненні до громади пояснила, що основою формування бюджету сільської ради є податок на землю державної власності. Основним аграрним підприємством, яке є у селі, - це ФГ  “Салій”, орендна плата якого - це значна допомога для вирішення багатьох проблем жителів села. Фермерське господарство виконує та перевиконує умови соціальної угоди і в минулому році надало благодійної допомоги на розвиток населеного пункту у сумі 95 200 грн.

  Загалом проблем, як і скрізь, у громади вистачає. Та головне, що про них говорять і намагаються вирішити.