Загальні збори громадян і місцеві бюджети пріоритети діяльності місцевих рад

05 лютого 2014 року за участю голови районної Ради Володимира Токарчука  та голови районної державної адміністрації Галини Кириленко відбувся семінар-нарада із селищним, сільськими головами та секретарями місцевих рад.

Відкриваючи нараду В.П. Токарчук зазначив, що і районна Рада і обласна Рада особливу увагу приділяють сприянню у проведенні загальних зборів громадян. 04 лютого цього року пройшов схід громадян у Сабарівці. Голова Ради відзначив рівень підготовки зборів, активність мешканців, залучення депутатів і представників сільгоспформувань тощо.

Керуюча справами виконавчого апарату районної Ради Інна Лясковська зупинилася на основних організаційних етапах підготовки і проведення загальних зборів громадян за місцем проживання. Звернула увагу на суворе дотримання норм чинного законодавства під час оформлення протоколу і рішень загальних зборів.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Марчук визначив пріоритетні засади формування проектів і затвердження селищного, сільських бюджетів на 2014 рік. Звернув увагу на дотримання строків, встановлених Бюджетним кодексом України.

Про зміни у законодавстві України щодо оформлення документів для призначення соціальної допомоги присутніх детально проінформувала Жанна Куліда, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

У роботі також взяли участь Чугункін О.П., начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної Ради, Серветник О. М., начальник штабу Оратівського РВ УМВС України у Вінницькій області, Янковий М.Г., начальник управління економіки райдержадміністрації, Волинець В.П., начальник районного сектору управління держслужби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій области, Друзь П.І., начальник відділу правової і кадрової роботи апарату райдержадміністрації. Вони проінформували посадовців місцевих рад з таких питань: про порядок декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування, про сприяння   дільничним  інспекторам  міліції  у  організації  роботи  та  здійсненні  прийому  громадян на підвідомчій території; про участь у обласному та всеукраїнському конкурсах проектів розвитку територіальних громад; про поліпшення пожежної безпеки в населених пунктах району; про терміни розгляду заяв, звернень, пропозицій громадян та правові наслідки у разі їх порушення.

Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації Галина Кириленко націлила селищного, сільських голів на конструктивну співпрацю, зокрема, щодо подальшого соціального партнерства задля розвитку кожної громади і району.