Загальні збори громадян у с. Сабарівка

  4 лютого 2014 року в селі Сабарівка відбулись збори громадян за участю голови районної Ради Володимира Токарчука, голови районної державної адміністрації Галини Кириленко, начальника відділу освіти Федора Барановського, голови ради  районної організації ветеранів Ніни Бикової, депутатів районної Ради Валентини Кучерявої та Волордимира Черевичного і дільничного інспектора міліції Андрія Дацюка. 

  Сільський голова  Петро Шевчук прозвітував  перед жителями села   про роботу  за 2013 рік,  окреслив план роботи на наступний рік. Жителі громади мали змогу обговорити звіт голови і висловити побажання. Серйозних зауважень щодо роботи сільського голови не було.

  Багато запитань було до голови райдержадміністрації Г. Кириленко, голови районної Ради В. Токарчука. Зокрема, громадян цікавили питання роботи молокопунктів та цін на молоко, розрахунків за паї, автобусного  сполучення, земельні питання  тощо.

  Також прозвітували про свою роботу за 2013 рік депутати районної Ради і дільничний інспектор міліції.

  У  загальних  зборах  громадян  села Сабарівки взяли участь і керівники сільгоспформувань, зокрема, АКПП “ Золота нива” – Петро Картовий та АГФ  “Відродження” – Микола Бугов.

  На завершення сільський голова Петро Шевчук подякував  керівництву  району  і керівникам  сільгоспформувань  за розуміння  і  підтримку у  вирішенні  питань.