Загальні збори громадян у смт Оратів

 28 березня 2014 року в будинку культури смт Оратів відбулись загальні збори громадян. У зборах взяли участь голова районної Ради Анатолій Опалюк, дільничний  інспектор міліції С.В. Манро, депутати районної та селищної рад, жителі селища. До  порядку  денного внесено питання про звіт селищного голови про діяльність виконкому та селищної ради за 2013 рік, про забезпечення охорони громадського порядку на території  селищної  ради та ін.

 Учасники загальних зборів заслухали звіт селищного голови Ігоря Барського, який поінформував громаду про заходи, проведені сільською владою минулого року. За рахунок бюджетних коштів упорядковано центральну вулицю, відремонтовано вулицю Кірова, упорядковано кладовища, сміттєзвалище, здійснюється обрізка дерев, тобто забезпечується санітарна очистка та благоустрій території селища.

 Однак є проблеми, які самотужки громаді селища не вирішити, зокрема, реконструкція та ремонт доріг. Анатолій Опалюк запевнив, що районна влада всіляко сприятиме соціальному та економічному розвитку, зокрема, з відновленню доріг, забезпеченню вуличного освітлення, благоустрою населеного пункту тощо. Очільник району закликав мешканців Оратова взяти активну участь у прибиранні території селища, висаджуванні дерев, упорядкуванні територій кладовищ і пам’ятників, тобто зробити районний центр чистим, охайним і привабливим.